| kr3asTA a întrebat:

Am o problema cu sunetul pe windows xp home edition.S-au instalat toate driverele in afara de cel Audio asa l-am instalat de pe net Realtek 97 Si imi arata ca sunetul functioneaza dar nu se aude nimic.Am crezut ca este de la boxe le-am schimbat si acelasi rezultat! Ajutor va rog sad

Dau Funda celui care ma ajuta! 1

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Windows Xp home edition, este istorie de mult, datorită SP-ul expirat de peste un an(SP2 precis) de unde și problema de incompatibilitate a driver-ului, la care se adaugă că precis a furat copia de Windows din sursele ilegale ce sunt la modă(de prost gust) ceea ce înseamnă că ai o copie contrafăcută, nici măcar pierat. Oricum e pierdere de vreme cu Xp-ul că și Profesional-ul cu Sp3 este scos din uz din aprilie, dar unii mai țin cu dinții de o platformă ce este piesă de muzeu.Concept greșit că exista alternative mult mai bune.Succes

| siriusblack98 a răspuns:

Renunta la xp! Baga windows 7 si ai terminat cu problemele.