| Deea1314 a întrebat:

Am o problema cu tableta (2-boda r 70 ) nu se mai conecteaza la wi-fi (telefonul si laptopul merg perfect ) iar daca se conecteaza nu se incarca :I dau FUNDA! si nu o trimit la service in Bucuresti fiindca imi este frica sa nu se piarda -.- i-am dat resetare din fabrica si tot nu merge...

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Incearca un WPS setup in cazul in care ai optiunea asta pe router si incearca sa te conectezi iarasi cu tableta.

| Deea1314 explică (pentru Jipa95):

Am incercat dar nu merge, mersi oricum sad

| SasNetRomania a răspuns:

Dai un hard reset. Meniu-Setari-Copie de rezerva+ resetare, bifand jos stergere totala(atentie salveaza tot de pe ea)
Daca nici asa nu isi revine trebuie trimisa la garantie, nu mai fi incuiata la minte, nu se mai pierd obiecte de vreo 6 ani... factura originala o pastrezi tu iar copia o pui in colet asa in caz ca se pierde primesti banii inapoi.
Zic de service in caz ca nu isi revine dupa hard reset deoarece atunci sunt urmatoarele probleme
1) Placa wifi defecta
2) Soft busit

| AdrenalinTm a răspuns:

Ai scapat-o, ai zgudito? te-ai jucat sau navigat pe wifi pana sa infierbantat? si mai era si la incarcat?

| Deea1314 explică (pentru AdrenalinTm):

Nu am scapat.o, da m.am jucat pe net, a mers aprox o luna, nu era chiar foarte fierbinte

| AdrenalinTm a răspuns:

Incerca si vezi direct de la ei
Telefon: 031 425 37 75
Fax: 031 425 38 88
E-Mail : support@e-boda.ro