| Roby_Robert_1995 a întrebat:

am o problema cu tableta de 2 săptămâni mi so blocat tableta ea rămâne mereu stinsă si când vreau sa o aprind îmi apare android și rămâne asa am încercat să-i dau reset dar degeaba de toate am încercat dar în zadar. Dau fundă, mulțumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| TurkuNellu a răspuns:

Fai un hard reset tinand apasat simultan tastele power si volume+ navighezi cu tastele volum pana la app data factory reset dai yes dupa aceea din nou la primul rand urmand sa dai yes. se reseteaza dar trebuie sa-ti faci din nou contul pe google. bafta

2 răspunsuri:
| Roby_Robert_1995 explică:

Am incercat si asta si tot degeaba sad

| TurkuNellu a răspuns (pentru Roby_Robert_1995):

Zi-mi ce model de tableta ai. oricum daca ramane aprinsa fara sa intri in sistem atunci ar trebui sa-ti pui iarasi sitemul pe ea. Daca ai un pc ar trebui sa-ti descarci ClockworkMod Recovery o alta versiune Android