| Dmungureanu a întrebat:

Am o problemă cu tableta și sper că mă puteți ajuta.Unele aplicație nu funcționează,deoarece au nevoie de serviciile Google Play. Din păcate,nu le pot instala, pentru că nu merge Magazin Play... Uneori când intru pe jocuri, tableta se blochează singură și atunci când intru la camera foto iese la puțin timp din aplicație.Vă rog ajutați-mă!

2 răspunsuri:
| Florentina9210 a răspuns:

Da de ce nu merge Google Play? e ceva in neregula. mergi cu tableta la un service.

Răspuns utilizator avertizat