| Psycho777 a întrebat:

Am o problema cu tastatura. Inainte daca tineam apasat o tasta (de ex "A" mi se umplea randul de AAAAAAAAA) sau daca tineam apasat "backspace" imi stergea tot pana lasam de buton. Astazi cand lucram la un site am observat ca daca tin apasat "backspace" sterge doar o litera si dupa se opreste si daca scriu doua litere una dupa cealalta nu mi-o pune. Funda cui ma poate ajuta.

1 răspuns:
| Voicu_Toma_2000 a răspuns:

Este o problema cu driverele tastaturii.Fai un update. Daca nu stii cum o sa iti zic dar e foarte usor.Sau daca ai desktop incearca sa scoti tastatura si sa o bagi la loc