| timilian90 a întrebat:

Salut TPU,

Am o problema cu team viewer, l-am instalat dar, nu imi arata id-ul si nici parola mea...mai jos imi zice sa verific conexiunea.Nu am mai patit asa ceva.Mentionez ca folosesc windows 7, iar conexiunea la internet este ok..multumesc!

cel care imi da rezolvarea primeste funda!

3 răspunsuri:
| Rusaneanu_Robert-Catalin_1999 a răspuns:

Hi, ai incercat sa-l dezinstalezi, si sa-l instalezi din nou?
Daca nu merge nici asa, incearca sa iei o alta varianta de instalare de pe site-urile specializate...

| timilian90 explică (pentru Rusaneanu_Robert-Catalin_1999):

Asta a fost primul lucru care l-am facut!

| Rusaneanu_Robert-Catalin_1999 a răspuns (pentru timilian90):

Aaaa, ok, crying((((((((