| vasilakero a întrebat:

Am o problema cu telefonul.
Am un Vodafone Smart Mini si am bagat gresit codul de deblocare a ecranului. si acum imi cere contul Google... iar pe cel care il bag nu merge. si cand il bag pe pc merge. Ce ar trebui sa ii fac?

5 răspunsuri:
| Fikki a răspuns:

Suna la operatorul de telefonie!

| hp8510p a răspuns:

Trebuie sa bagi contul google pe care l-ai facut pe telefon nu pe pc. Uite aici un link care te ajuta sa ti-l faci singur. Sper ca dai si funda! http://www.youtube.com/watch?v=xcDnEPwMPak

| SouLIce a răspuns:

Bagi contul care l-ai bagat si atunci cand ai pornit pentru prima data telefonul

| ShadoWizz a răspuns:

Sa-l duci la resoftat, e singura metoda, te duci la Vodafone si ei il trimit la service si im maxim 1 saptamana iti vine telefonul inapoi

| Borfas_George_1994 a răspuns:

Mda pararea mea e ca cine nu stie sa raspunda sa nu mai raspunda aiurea daca ai patit asta e ff simplu si merge la orice tel cu android ii scoti bateria apoi o bagi inapoi si cand il aprinzi ti apasat botonul ON si vol + o sa iti apara mod recovery si din meniul acela selectezi format...si gata te duci la service pentru un **** e ff simplu si dureaza doar 10 sec...winking