| RockaruL a întrebat:

..Am o problema cu telefonul meu.Am un LG Optimus Black si nu pot descarca lucruri in calculator prin USB.PC-ul imi vede telefonul doar ca nu gasesc shortcut-ul cu el in my computer...Si am descarcat si LG PC Suite, dar nu merge..de fiecare data cand incerc imi zice ca nu gaseste nici-un telefon conectat si sa incerc din nou.Si am incercat de foarte multe ori si tot nu merge. Aveti vreo solutie?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Piranha a răspuns:

Cand bagi usb in telefon nu ai cateva optiuni pe care poti sa le bifezi? si anume : "doar incarcare";"unitate disc"? sau ceva asemanator?