| 123mihaimihai123 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu. Cand il bag la incarcat nu se incarca cu ecranul stins. Trebuie sa stau cu el aprins sa se incarce. Se mai poate remedia?

2 răspunsuri:
| Romaniamafia a răspuns:

Daca telefonul tau este iphone atunci asteapta o rezolvare de la ei. Sunt multe topicuri pe net legate de acest subiect

| 123mihaimihai123 explică (pentru Romaniamafia):

Stiu despre problema cu iphone-urile dar al meu e un Huawei si nu pot sa il schimb pana luna viitoare, iar update-uri nu mai primesc de un an. nu cred ca vor rezolva ei