| sakki a întrebat:

am o problema cu un laptop ASUS X51R, am un mouse usb iar cand il conectez imi apare luminita aia rosie la el dar problema e ca imi apare USB DEVICE NOT RECOGNIZED, mai am o tastatura de rezerva tot usb si merge pusa la usb, ce e de vina, mouseu / laptopul / windowsul?

Răspuns Câştigător
| ionut2424 a răspuns:

Salut! laptopul nu are nimic,daca la mouse se aprinde luminita si ramane aprinsa,cred ca e bun si mouse se poate ceva erori pe la windows, dar si eu am avut un mouse si cand il conectam era bun dar dupa cateva minute nu mai functiona, si avea mufa, care iese din mouse era stricata. daca iti ramane aprins continuu dupa ce il conectezi, este bun mouse si problema e de la windows