| silviu08 a întrebat:

Am o problema cu un modem wireless de pe care incerc sa folosesc netul. Il am de aproximativ 5 luni si mi-a mers foarte bine pana intr-o seara cand pur si simplu nu mai mergea. Imi arata ca, conexiunea era valabila dar ca nu putea sa se conecteze. Am testat routerul cu un cablu si imi mergea. Sa fie de la laptop?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Se mai intampla si eu am asemenea probleme de pierdere a conexiunii mele, mai ales ca programul mai vede 3 conexiuni wireless. Incearca cu un Repair, da clic dreapta pe iconul din taskbar (bara de start) si da Repair si ar trebui sa se rezolve problema. Mai poti intra prin Start/Control Panel/Network Connections si dai clic dreapta pe iconul de la Wireless Connection si apoi dai Repair. Succes si numai bine!