| EduardEdy98PM a întrebat:

am o problema cu un notebook Fujitsu Siemens. Nu imi merg cateva taste, desi notebook-ul e nou. Tastele care nu merg sunt : q,w,e, r, 5, 6, 0 si tasta esc. le-am desfacut poate au praf sau cine stie dar nimic. Inca o chestie ciudata e ca qwer merg daca apas o alta tasta si dupa apas repede pe tasta care nu merge (de exemplu apas 'e' si nu merge dar daca apas pe 'i' si dupa repede pe 'e' merge. Stie cineva de ce nu merg tastele respective sau macar cum as putea sa fac sa mearga?

1 răspuns:
| AlexiaStyles a răspuns:

Poate au fost inversate la fabrica...du-te cu el la magazinul de unde l-ai luat....Sau intreaba un IT-ist