| Rupe_Narcis_1997 a întrebat:

Salut TPU! Am o problema cu un router wifi Tenda! Am semnal la internet dar cand intru pe un site oarecare, ma redirectioneaza pe link ul 192.168.0.1! Pe acest site trebuie sa configurezi router ul. Dupa ce fac orice setare, scrie in locul ip error 3 si ma redirectioneaza tot pe 192.168.0.1. Router ul este nou!

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| schmoll a răspuns:

Da un add pe just_believe95 sa incercam sa rezolvam problema, tot un tenda am si eu si merge blana la mine