| elysey a întrebat:

am o problema cu un Samsung galaxy s3 cu camera pe spate de la distanta se vede neclar iar de la apropiere maxim 30 cm se vede perfect, mentionez ca geamul camerei nu prezinta nici-o zgarietura si nici nu a fost lovit, de la ce este ca resetare din fabrica am dat, va rog ajutati-ma si pe mine sad

3 răspunsuri:
| Rauuul a răspuns:

Incearca sa intri la setarile camerei la focalizare sau scoate-ti o aplicatie pentru camera de pe market. eu am un lumia 520 si nu focaliza. se vedea in ceata si mi-am scos o app si ii super ok... incearca

| elysey explică (pentru Rauuul):

Nu merge cu nici-o aplicatie am dat resetare din fabrica am instalat 4.4.4 am resetat iar degeaba, ma enerveaza ca de la apropiere se vede perfect crying

| Rauuul a răspuns (pentru elysey):

Du-l la un gsm