| Kld1999 a întrebat:

am o problema cu unitatea, cand o aprind, nici ledul verde si nici ledul rosu nu se aprinde, dar ea porneste, iar la monitor imi apare "no signal", ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| vladuss09 a răspuns:

-Desfa unitatea
-curato de praf
-scoatei bateria (aia de pe placa de baza) si las-o cateva minute afara apoi pune-o la loc si vezi daca merge, daca nu incearca sa il pornesti fara ea.
Am patit si eu, bateria imi bloca pc-ul, dar am cumparat alta peste un timp (in care a rulat fara) si a merswinking

Spune-mi daca a functionat big grin