| Ghost99 a întrebat:

am o problema cu Yahoo Messenger mi-am uitat parola nu stiu cum si nu imi amintesc raspunsurile la intrebarile ce le primesc pentru a imi recupera parola deoarece contul a fost facut de mult ce sa fac?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti faci alt cont

| Badgirl117 a răspuns:

Nu te teme ai sati amintesti deoarece de multe ori cand te gandesti si te strufoci sati amintesti nu merge dar atunci cand te preocupa cel mai putin raspunsul vine de la sine!

| NoNameHelpYou a răspuns:

Poti sa-ti iei adio! daca ai un email alternatic poate sati trimita datele in rest daca nu l-ai facut cu email alternatic poti sa-i spui bye contului

| Bogdan-Ionutz_Pacuraru_1994 a răspuns:

Penultima parola, dinamovistu si ultima burdulea94