| XkkOOjs a întrebat:

Am o problema cu yahoo messenger-ul, imi da o eroare de la net, precum ca nu este conexiunea buna, dar net-ul imi merge bine, navighez si descarc fara probleme rapid... Am windows 8 pro si merge doar cateodata. Am incercat sa il reinstalez si apare aceeasi problema.

2 răspunsuri:
| Cosmin125100 a răspuns:

Nu e vorba de windows... incearca sa descarci o versiune mai noua!
Sper ca te-am ajutat

| ionutzinca a răspuns:

Frate Messengerul are multe erori si daca descarci alta versiune tot no sa iti mearga ca asa am patit si eu mai de mult. Eu te-as sfatuii sa incerci skype acolo vorbesti clar. Funda?