| Leeuk a întrebat:

Am o problema cu youtube-ul cand ii dau fullscreen la un videoclip si dau 1080p sau 720p se vede parca ar fi 360p si cand nu dau fullscreen se vede putin mai bine! FUNDA

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Incearca sa faci asa. Dupa ce dai 1080p si fullscreen, apasa si da videoclipul de la inceput. Mai patesc si eu asa uneori.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Grafica ta nu are driverul optim, si in cel mai rau caz ai o grafica ce nu e compatibila cu sistemul operativ folosit de tine.

| Patriciia a răspuns:

Tii s-e pare.