| Taiga_Ianis_1985 a întrebat:

Am o problema cu YouTube-ul. Mai exact nu se aude nimic. Am totul pe maxim. Sa nu ma luati cu e dat pe mute sau chesti. In volume mixer e la maxim. Dar pe alte jocuri merge sonorul

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Adauga extensia Volume Booster, pe care o gasesti la o cautare pe google, la google chrome sau cred ca merge si la alt browser. Eu am facut asta si se aude mai tare decat inainte.

1 răspuns:
| PsyhoChild a răspuns:

Ce browser folosesti? Uita-te la langa fereastra este o iconita ca si cea de la volume care nu trebuie sa fie taiata. Daca nu e dat pe mute.Altceva nu are.