| Streaja a întrebat:

am o problema de cateva zile incoace imi apare o dunga, linie, cum vreti sa spuneti in partea de jos a monitorului (Samsung SyncMaster 720N LCD) o fi de la apa ca intr-o zi am sters monitorul cu niste apa si de atunci mi-a aparut dunga aia.Mi-ar placea sa-mi spuneti cum sa rezolv problema sad...

Răspuns Câştigător
| Gabi19971983 a răspuns:

Ti-ai stricat monitorul!
Nu ai cum sa il repari zic eu..De acum incolo sa te duci la un service de calculatoare si zii sa iti dea o solotie pentru monitoare+carpa de microfibre!

Funda?

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca e asa cum zici nu mai ai cum sa rezolvi problema

| Streaja explică:

Da dar monitorul imi merge fara probleme doar ca are acolo dinga aia...