| EasyLine a întrebat:

am o problema de cateva zile. nu stiu ce are, pe orice apas pe facebook sau orice alt site imi apar diferite reclame in alte pagini. la fel este pe toate programele: chrome, explorer, mozilla. am win 7. Va rog sa-mi spuneti cum pot rezolva problema, funda

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Sa-ti devirusezi calculatorul, sa-ti pui un antivirus serios, nu prostii de avast, avira, avg si alte tampenii si sa nu mai faci click pe toate prostiile de pe net!