| rooob99 a întrebat:

Am o problema, de ieri nu imi mai merg site-urile: Facebook, Google si Youtube va rog ziceti-mi ce sa fac plz

7 răspunsuri:
| IonutzWoW a răspuns:

Problema poate fi de la internet sau de la browser. Incearca sa iti instalezi alt browser

| Antyss08 a răspuns (pentru IonutzWoW):

Ce navigator(browser) folosești?

| IonutzWoW a răspuns (pentru Antyss08):

Google Chrome, insa eu iti mai recomand cateva : Opera si Safari

| Antyss08 a răspuns:

Verifică ceasul de la computer.

| rooob99 explică (pentru Antyss08):

De ce?

| Antyss08 a răspuns (pentru rooob99):

Site-urile au certificat de valibilitate ca sursă sigura 2013 și timpul de la calculator dacă este setat pe altă dată în urmă 2010 atunci nu se poate valida acel certificat 2010 când suntem în 2013.
Asigură-te că ceasul calculatorului este cea corespunzătoare

| rooob99 explică (pentru Antyss08):

Data e corespunzatoare