| ShadowOfDeath a întrebat:

am o problemă... de la o vreme calculatorul meu dă erori de genul BSOD (Blue Screen Of Death) și e foarte enervant... și când joc ceva dă eroare și îmi apare acel ecran albastru. dar țin să menționez că nu se resetează.

Am descoperit un lucru și acela este că erorile sunt cauzate de ntoskrnl... și nu știu cum să rezolv adică e foarte enervant să primești 5 BSODs/day... Vă rog dacă cineva știe cum să rezolv si chiar merge îi dau fundă!

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Ia-ți un antivirus și curăță pc-ul. Probabil ai luat vreun virus.

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Reinstaleaza windows-ul.

| ShadowOfDeath explică (pentru EneCristian):

L-am reinstalat și continuă la fel... placa în sine nu are nimic, dar e ceva din PC sigur.