| George3313 a întrebat:

Am o problema destul de mare, nu stiu ce sa fac, sa imi iau monitor sau adaptor pentru o sa imi cumpar un pc destul de bun https://www.pcgarage.ro/vizualizare-wishlist/4432618 (cu procesorul Ryzen 3 3300x ca nu este in stock) si monitorul meu are doar vga, sare peste buget daca as lua monitorul, dar daca chiar sunt nevoit pentru o calitate mult mai buna o sa o fac.
Ce parere aveti? Sa iau unul sh? Puteti sa imi recomandati unul? (sa fie de 75 de hz)

2 răspunsuri:
| kb9 a răspuns:

Nu are doar VGA, uita-te naibii in specificatii, are si un HDMI, si un Audio-Jack.

| George3313 explică (pentru kb9):

Am zis ca am un monitor cu vga, citeste naibii ce am zis.
Oricum nu mai am nevoie