| Saratzzelu a întrebat:

Am o problema, din greseala am pus pe modul D3D la Counter-Strike si acum cand il dechid tot ecranul e negru... Nu stiti vreun mod de al schimba pe OpenGL? PS. : am incercat sa-l reinstalez, insa nu merge... straight face

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Cauta fisierul pe care jocul salveaza configuratia si redenumeste-l, cand intri in joc ar trebui sa fie pe configuratia minima si sa te lase sa configurezi setarile din nou. Unde ii fisierul ala si cum se numeste va trebui sa cauti tu.

| Saratzzelu explică (pentru Zenithf):

Pai am Counter-strike eXtream v1.1 nu stii care ar putea fii folderul cu configurratia?

Răspuns utilizator avertizat
| Saratzzelu explică (pentru SexoasaTha):

Counter Strike eXtream v1.1 nu are folderu asta. straight face

| Zenithf a răspuns (pentru Saratzzelu):

Exista doua variante: unele jocuri au fisierul cu configuratia in folderul in care este instalat jocul, altele au undeva pe C:, pot fi in Program Files sau in My Documents, nu stiu sigur.

Răspuns utilizator avertizat
| SouLIce a răspuns:

O poti face din options>video dar daca zici ca ai ecranul negru singura solutie este sa il reinstalezi

| Saratzzelu explică (pentru SouLIce):

Poi am incercat de mai multe ori insa acelasi rezultat... straight face

| Saratzzelu explică (pentru SouLIce):

Cum adica din options>video?

| Saratzzelu explică:

Nu s-ar putea seta din ceva config? big grin