| Neagandalf a întrebat:

.. Am o problema... Dupa reinstalarea windowsului am creat doi useri, al meu privat si altul public. Dupa modificarea multor setari care le-am facut pentru ca pe cel public sa nu aive acces in partitii, inclusiv criptarea partitilor cu parola am facturo. Acum am intampinat o problema. Pe una din partiti nu pot sa intru nici din contul admin, imi zice denied.
Am umblat la security full control totul ok
dar nu ma lasa deloc.
Am ster userul am lasat doar adminul, nici-o schimbare.
Deci in c intru in d intru in e nu ma lasa
bag parola la partitie o deblochiaza iar apoi cand vreau sa intru in foldere imi da denied.
Are cineva o rezolvare?

1 răspuns:
| stan85 a răspuns:

Ma poti ajuta sa imi recuperez doua conturi de Facebook nu le mai pot acesa datorita faptului ca am pierdut numerele de telefon ca eu intram cu numererle de telefon