| Khero a întrebat:

Am o problema foarte grava. Cineva mi-a spart contul de steam cu multime de jocuri cu un keylogger. Incerc sa deschid un ticket dar nu le merge serverul celor de la steam. In cat timp isi vor reveni serverele, si tot o data, in cat timp voi primiun raspuns la ticketul meu. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| PiNNoTheGamer a răspuns:

Vei primi raspuns in cam 3-4zile pana la 2 saptamani.Cand faci ticket ca sa-ti dea contul inapoi vezi ca ai nevoie de o dovada al unei metode de plata.O poza cu un paysafe, CD-KEY cu ticket langa, date de la card, etc.