| Ogf_Florin_1996 a întrebat:

Am o problema foarte grava, mai exact am restrictionat unele programe din PC, adica toate mai putin unul si acum nu mai pot scoate restrictia. Tin sa precizez ca pentru restrictionare am folosit comanda "gpedit" in run si acum nu ma lasa sa o folosesc. Nu ma lasa sa fac absolut nimic. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Dai dezinstalare programele restrictionate. apoi le bagi din nou.

| Ogf_Florin_1996 explică (pentru octav005):

Am reusit, am dat refresh la calculator, adică am șters toate programele cu functia refresh.

1 răspuns: