| dani2003 a întrebat:

Am o problema grava: Mi-au disparut toate folderele de pe ecran. Nu mai este nici unul. Am intrat pe google folosind ctrl+alt+delete.
Problema e ca nu-mi mai apare bara cu start. Ce trebuie sa fac?
P.S. - nu merge sa dau click dreapta

astept un raspuns urgent! dau funda!

3 răspunsuri:
| viavo a răspuns:

Salut! dai klik de stanga pe desktop >view> show desktop icons

| pctablet a răspuns:

Ctrl+alt+del acolo selectezi Applications de la taburile de sus. In dreapta jos vei avea un buton New Task dai pe el si scrii explorer.exe.
Probabil a fost o eroare de explorer. Apoi faci si o scanare sa n-ai vreun virus...

| dani2003 explică (pentru pctablet):

Exista vreun buton care, odata apasat sa inceapa scanarea direct? pentru ca AVG -ul nu merge