| boss2015 a întrebat:

Am o problema in legatura cu canalul de Youtube mi-am schimbat numele,imaginea si pictograma canalului azi si tot azi,vreau ca sa imi schimb numele altcumva dar imi zice ca l-am schimbat prea recent, intrebarea mea este :In cat timp pot sa il schimb altcumva? Si mi-am schimbat si pictograma pe google+ dar pe youtube nu s-a schimbat, iarasi intrbarea mea e:Se va mai schimba vreodata sau nu?

1 răspuns:
| BeautifulSunflower a răspuns:

In cat timp iti vei schimba numele din nou, nu stiu, incearca in fiecare zi, iar o sa vezi ca pictograma se va transpune si la youtube, dar nu imediat, si mie mi a facut la fel, dupa cateva ore mi a aparut si la youtube.