| Cool0035 a întrebat:

Am o problemă în legătură cu pictograma canalului. Când vreau să îmi pun o pictogramă la canal zice că mult prea mică! Dar, când pun cum îmi zice acolo mi se vede mult prea mare pictograma canalului! DAU FUNDĂ! sad

Răspuns Câştigător
| MarianVio a răspuns:

Salut, descarca un template pentru Photoshop cu o oarecare poza de coperta si decat suprapui poza ta si textul in chenarul ce va fi hasurat in Photoshop. Bafta!

| Cool0035 explică (pentru MarianVio):

Multumesc!

| Cool0035 explică (pentru Cool0035):

Dar puteți lăsa un link vă rog? Că nu mai găsesc.

| MarianVio a răspuns (pentru Cool0035):

Incearca acest site, iti poti crea un banner chiar de aici https://www.fotor.com/features/youtube.html