| Kakarotto2016 a întrebat:

Am o problema la calculator.Eu trebuie sa schimb windows 7 si cand trebuie sa fac particia imi scrie asta Failed to create a new partition on the selected unused space (Error : 0x80070017). Va rog frumos sa-mi spuneti cum sa fac sa nu mai apara eroarea.
In calculator am 250 GB si daca vreau sa fac o partitie cu 30 de GB apare eroarea

1 răspuns:
| danutzu96 a răspuns:

Ai spatiu nealocat suficient? daca da atunci ori incerci cu alt DVD ori repartitionezi hdd-ul cu altceva gen Hiren.