| Pairoc12 a întrebat:

am o problema la counter strike 1.6, am laptop Lenovo g50-30, 4gb ram, procesor Intel celeron dual core 2, 2 ghz, placa video Intel r hd graphics 1696 mb

In joc am fps constant 99, dar in unele locuri imi creste ping-ul la 100 iar dupa isi revine la 10-20, stiti o solutie ceva?

Sau imi puteti spune cum setez vsync pe off la setarile 3d?

jocurile ca lol, samp si alte jocuri multiplayer nu am probleme cu pingul sau fps-ul.

p.s: am windows 7 ultimate, 64 bit

FUNDAAA!

Răspuns Câştigător
| FlorinCiokan a răspuns:

Ping-ul nu tine de laptop si de internet. Deci incearca la un alt internet.
Eu am un laptop vechi 1GB Ram si CS 1.6 merge excelent ping 8-12 am.

| Pairoc12 explică (pentru FlorinCiokan):

La asta ma gandeam si eu, multumesc!

1 răspuns: