| Andrei2991 a întrebat:

am o problema la facebook. Astazi am vrut sa intru pe facebook dar eram delogat. Am scris parola. Dar o scrisesem de 3 ori gresita. Nu imi mi-o mai aduceam aminte. Acum ma pune sa imi verific contul dar nu am un ID card. Care cred ca inseamna buletin. Inca nu am implinit 14 ani pentru buletin si nu stiu ce sa fac. Am pus ca sunt nascut in 90 si habar nu am. Va rog ajutor, URGENT.

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LOL... Atunci sa iti iei adio de la contul de Facebook. Asa am patit si eu, dar am confitmat cu buletinul pentru ca in ziua respectiva aveam 23 de ani.

Cat despre intamplarea ta... Good Job. Asa mai rareste randurile copiiilor de pe FB. Mergi la scoala. Lasa FB.

| Andrei2991 explică:

Mi-au trimis un mesaj si le-am spus ca am de fapt 13 ani si datele au fost false care le-am trecut. Apropo Denisa, nu am probleme la parola de facebook, mi-am resetat-o, problema e ca am apasat pe butoane ca handicapatu si am gresit parola.

| Miau1617 a răspuns (pentru Andrei2991):

laughing Ma bucur ca ti-ai dat seama ca ai gresit-o tongue

| Andrei2991 explică:

Hei, am reusit sa imi verific identitatea sau ma rog. Mersi de raspunsurile voastre oricum. Angel, u got rekt. #rekt #getrekt #getrektnubz

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei2991):

Esti un mare bulangiu.

| Andrei2991 explică (pentru anonim_4396):

Crezi ca ce ai scris mai sus ma insulta? Naspa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andrei2991):

Nici nu intentionam asta, dar esti un copil facut pentru alocatie.

| Andrei2991 explică (pentru anonim_4396):

Pfff. You kiddin' right. Nu mi-am folosit banii din card(alocatie) niciodata.

| Miau1617 a răspuns:

Hei.
Daca nu ti-o mai aduci aminte, pui ID-ul de la yahoo sau nr de telefon si dai la am uitat parola, dupa aceea o sa iti apara o pagina unde trebuie sa bifezi o casuta cu ``trimite sms la ID/Nr``(nu stiu exact daca e asa, dar gasesti tu)apoi intrii in yahoo sau deschizi mesageria la telefon si iti va da un cod pe care va trebui sa il bagi in casuta, iar dupa aceea iti va da sa scrii noua parola.Si gata... big grin