| FanTastiCuL95 a întrebat:

Am o problema la laptop. Cand il deschid nu mi se intampla nimik. Dar dupa aproximativ 5 minute incepe sa tremure foarte tare ecranul, iar apoi ecranul devine negru complet in timp ce laptopul este inca aprins. Imi puteti spune care este problema si cum as putea-o rezolva plss Urgent! Tin sa precizez ca am antivirus cu licenta in caz ca ar putea fi o problema cu virusii

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

S-ar putea sa ai o problema cu placa video sau cu displayul. daca mai e in garantie mergi cu el la un service sa ti-l verifice, daca nu, desfa-l incet asa si vezi daca nu ti-a sarit vreun conector de la video.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Placa video (chipsetul) sau invertorul! Posibil racire deficitara si intra in protectie!