| AleexTPU a întrebat:

Am o problema la laptop. Cand intru cu orice retea fie wifi,cablu sau stick, pot naviga doar 5-10minute dupa care se pierde conexiunea.

Este o problema din setarile windowsului?
P.s: Am win 7. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Chiriac_Cosmin_1999 a răspuns:

Windowsul e devina. Nu are parti inportante. Reinstalezal. Noroc. Funda?

2 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Setările nu dar Windows-ul precis are ceva fișiere lipsă. Asta se datorează windows-ului furat din surse ilegale în loc să îl obții gratuit și legal de pe softpedia, unde este singurul loc unde găsești o copie legitimă și 100% legală de Windows.
Deci, dacă vrei ca problema să dispară încetează să mai folosești copii ilegale de Windows și obține una legitimă. Chiar de o lași în trial, cum e normal nu activata ilegal(cum e la modă..modă tâmpită) cu cretinătați de pe google, cretinătăți ce îți afectează softul hard disc-uli, chestie reparabilă dar cu costuri deloc mici.Succes

| Derp02 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul.