| Zeaw a întrebat:

Am o problema la mouse si cred ca este de la drivere, am un mouse cu wirreless si cand il bag se aude cum s-ar conecta dar nu se misca, am dat restart de multe ori, in unele secunde a mers dar dupa nu, am schimbat bateria si mouse-ul nu este stricat. Asa ca stiti cum as putea sa bag driverele de la mouse din nou? Le-am si actualizat dar degeaba. :/

9 răspunsuri:
| PrecizeEveR a răspuns:

Da, iti trebuie driver mouse! http://drp.su/
selecteaza din lista driverul audio si dai instalare drivere. Succes!

| Zeaw explică (pentru PrecizeEveR):

Trebuie sa le sterg mai intai nu? Cum a zis si George?

| PrecizeEveR a răspuns (pentru Zeaw):

Nutrebuie sa stergi nimic, decat driverul de mouse, si il instalezi dupa din nou big grin

| Geo_George_1988_UHgW a răspuns:

Intra la Panoul de control/Hardware si sunete/Dispozitive si imprimante/clik dreapta pe usb mouse si apoi eliminare dispozitiv apoi scoti si bagi mouse din usb si vezi daca mai ai probleme.

| Zeaw explică (pentru Geo_George_1988_UHgW):

Daca fac asta trebuie sa pun driverele din nou nu?

| Zeaw explică (pentru Geo_George_1988_UHgW):

Am terminat, acelasi lucru :/

| Geo_George_1988_UHgW a răspuns:

Dacă ai peste Windows 7 ar trebui sa se instaleze automat driveru după ce faci chestia care ți-am ziso

| Geo_George_1988_UHgW a răspuns:

Atunci mai dai o data eliminare dispozitiv și dezinstaleaza driver și intra și în c Windows programe și șterge și folderu de la driver apoi dai restart la Windows și conectează mouse și dacă nu vrea instalează și driverele lui.

| Zeaw explică:

Am uitat sa mentin ca am mouse-ul conectat la laptop de cam 5-6 luni si mouse-ul are mai mult de 2 ani