| Ionut1981 a întrebat:

Am o problema la pc, azi dimineața când l-am pornit,o apărut iconița de la Windows si dupaia mi-a dat sa aleg dintre safe mode, start Windows normalul si mai 2 chesti si pe ori care dau ajung pe dekstop nu m-a lasă sa intru in nici o aplicație,degeaba fac windowsu ca după o zi, doua nu mai merge PS :sa nu îmi dați răspunsuri cu reinstaleaza windows ul,vrei răspuns de la cei ce se pricep si au mai avut aceasta problema, am înțeles ca trebuie făcut ceva prin BIOS Raspun urgent!

2 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Omule nu se da niciodata alea fiindca sunt alte chestii( probabil ai dat sa se repare singur) iti zic sa umbli in bios pana gasesti sectiunea si acolo setezi start windows normal ( or deselect auto repair ce ai dat tu) si intotdeauna dai start windows normal.

| Ionut1981 explică (pentru EneCristian):

Daca dau windows normaly imi merge greu si nu pot sa fac nimic