| Planningphase a întrebat:

Am o problema la pc-ul meu, problema fiind ca il pornesc si ma joc un timp, de la un timp se blocheaza tot pc, face freeze dintr-o data fara motiv, chiar de stau sa ma uit la youtube, nu ca il fortez eu prea tare sau ceva, si singura metoda ca sa il fac sa-si revina e sa il scot si sa-l bag iar in priza. Stiti de la ce ar putea fi? va rog ajutati-ma! crying

imaginea ramane blocata dar se poate vedea ce faceam cand s-a blocat si calculator-ul inca merge dar e ca si cum ar fi stins daca intelegeti sad

3 răspunsuri:
| QweRty777 a răspuns:

Cel mai posibil este ca hdd-ul este pe moarte.
Am avut aceeasi problema.

| Planningphase explică (pentru QweRty777):

Prin e pe moarte inseamna ca nu e mort, daca moare ce se intampla?