| Cronos126 a întrebat:

Am o problema la placa video se vede cateodata cam asa: https://i.imgur.com/bT9LjgB.jpg
Dar nu pe tot ecranul doar intr-un loc, de obicei cand dau cu mausul la Youtube chiar acolo apare si linia asta. Rareori si in jocuri. Dar acum depinde face cand vrea asa, nu foarte des, dar face. Chiar si la videoclipuri. Pot sa ii fac ceva din windows am instalat driverul ultima versiune pentru gt 730 si pc ul e nou de o saptamana. Trebuie neaparat sa il duc la garantie sau pot sa ii fac eu ceva din windows? E vina rezolutiei?

3 răspunsuri:
| DaviDMagnificul a răspuns:

Nu prea cred că e vorba de rezoluţie, recomandarea mea este să îl duci la garanţie.

| LPCTSTR a răspuns:

Din cate vad, ai 6 linii.
Fa bine si mergi cat mai repede la magazinul de unde l-ai cumparat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este din cauza plăcii video. Trebuie să mergi cu el la garanție.