| MelindaVictoria a întrebat:

Am o problema la router.Este un tp-link pe care l-am cumparat acum vreo 2 luni. Eu sunt abonata la reteaua Digi. De cand l-am instalat a stat cu becul de internet aprins rosu si pe urma a devenit verde cand si cand. La un moment dat 2 saptamani nu a avut probleme, insa de o saptamana nu mai vrea deloc sa mearga. Sta foarte rar cu led-ul verde, iar atunci incerc sa conectez un device la el si imediat se face rosu. Am sunat la Digi dar au zis ca nu ma pot ajuta ca nu e router-ul de la ei. As vrea sa stiu daca vi s-a intamplat si daca ma puteti ajuta ca de o spatamana fac hotspot toata ziua laughing Multumesc!

3 răspunsuri:
| Lucian4 a răspuns:

Da-i un reset

| Pietricel a răspuns:

Suna la reclatii cu clientii si spune ce problema ai, o sa iti trimita o echipa acasa. Depide de cat noroc ai, pot sa iti vina cei de la DIGI acasa chiar in aceeasi zi(cum mi-a venit mie, am avut aceeasi problema, doar ca cu ONT-ul lor ZTE).