| Gino_Giuseppe_1988 a întrebat:

Am o problema la telefon. De cateva zile castile nu mai fac contact perfect in jack-ul telefonului. Prima data am dat vina pe casti si le-am trimis la garantie. Au venit le-am incercat, la fel. Am incercat cu alte casti, si acelasi lucru. Sa fie de vina jack-ul de la telefon? Ce pot sa ii fac?
DAU FUNDAAA

2 răspunsuri:
| Mari03 a răspuns:

Si eu am patit asta. Singura solutie gasita de mine a fost sa inlocuiesc mufa din telefon, si costa undeva la 60 de lei

| Gino_Giuseppe_1988 explică (pentru Mari03):

Mersi mult ca m-ai ajutat.