| Ciprian_Iordache_1996 a întrebat:

Am o problema la telefon, i-am spart giamul la un Nokia lumia 520 si nu mai pot sa desfac suruburile ca sa pot monta alt geam, am dus la un servis gsm iar acestia au fortat suruburile si au tocit fluarea de la surub cum as putea sa scot surubul?

1 răspuns:
| vladuss09 a răspuns:

1) Ei trebuie sa se descurce. Spune-le in fata ca eu au stricat ei sa repare si daca nu vor spun-le ca ii dai in judecata.
2) Eu stiu ca nu trebuie sa desfaci nici un surub. Am schimbat multe geamuri la multe telefone si uite exact asa am facut: http://www.youtube.com/watch?v=QQO7ZvSa5Lw