| yoEdyyo a întrebat:

Am o problema la Windows XP Black Edition 2009...cand aprind calculatorul imi cere sa introduc o parola, dar nu imi apare imaginea clasica cu Windows XP cand se incarca.bla bla la...imi cere ca la BIOS.Ce pot sa fac?
Funda funda funda repede!

1 răspuns:
| Stefan_Gavrila_1990 a răspuns:

Urmeaza pasii acestia si zi-mi daca merge (mai piratule tongue )
dai restart, apasa F8 pana iti apare niste optiuni si intre in "SafeMode", intri in control panel-conturi- si iti stergi parolele conturilor, dupa dai restart si merge.
2- ai incercat sa apesi enter sa vezi daca se continua deschiderea?
3- reinstaleaza un windows m-ai putin piratat tongue
revinocu un mesaj sa stiu daca a mers