| M4a1D3aD a întrebat:

Am o problema legata cu programul acela yahoo messenger. Imi da o eroare ca nu poate descarca fisierele pentru instalare si imi spune sa ma uit in setarile firewall-ului. Am verificat si am dat acces instalarii. Dar tot nu merge. Am dezactivat firewall si nimic. Ma puteti ajuta?

P.S: Nu am stiut la ce categorie s-ar incadra si am postat aici.

4 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Instaleaza Pidgin, de yahoo messenger nu se mai ocupa nimeni si e posibil sa fie tras pe linie moarta in scurt timp.

| RAY a răspuns:

Eu pana nu vad cu ochii mei nu cred, descarca TeamViewer 10 da-mi id si parola

| M4a1D3aD explică (pentru RAY):

Nu pot avea incredere nu voi face asta. Am luat o versiune mai veche de messenger si a rulat instalarea acum am o alta problema

| Sufletzelll a răspuns:

Descarca-l de pe filefippo, cauta pe net