| Danutzuuuuuuuuuuuuuu a întrebat:

Am o problema legata de Facebook. Ideea e urmatoarea, am un cont de Facebook vechi de vreo 8 ani, am uitat parola si id. Cum pot sa fac sa-l sterg?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti confirmi identitatea cu o poza a buletinului, il recuperzi, iar dupa il stergi din setarile contului.

| Danutzuuuuuuuuuuuuuu explică (pentru anonim_4396):

Si unde confirm?

| Danutzuuuuuuuuuuuuuu explică (pentru anonim_4396):

Mane,mie imi cere id de la Facebook-ul pe care l-am uitat, eu nu mai stiu nici id nici parola... Doar numele de pe Facebook... Ai alta varianta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Danutzuuuuuuuuuuuuuu):

Folosesti orice adresa de e-mail sau numar de telefon, nu trebuie sa fie neaparat asociate cu contul. Doar iti confirmi identitatea cu un act de identitate.winking Si da, e singura varianta.