| coztel5437 a întrebat:

Am o problema mare cu o tableta Allview alldro speed s,m-am asezat din greseala pe tableta,cand mi-am dat seama am vazut ca s-a inchis,cand am pornit-o imi aparea ecranul alb cu cu crapatura in forma de A,plus niste dungi,va rog spuneti-mi ce sa fac,m-am gandit sa o trimit la un service in orasul meu(Iasi), dar nu stiu la ce service o pot duce, as putea sa o trimit la brasov...astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
| schajuman1344 a răspuns:

Eu zic ca s-a crăpat display-ul. Trebuie să o duci la service. Service-ul din Iasi pentru Allview este SC Comitel, aflat pe Strada Garabet I. Braileanu, nr.4 B. Aici ai numarul lor de telefon mobil: 0722508472. Mai multe informații ai aici: http://www.allview.ro/suport-service/service-autorizat/ Cauți în acel tabel județul Iași. Succes!

| coztel5437 explică (pentru schajuman1344):

Multumesc mult pentru ajutor meriti funda!

| coztel5437 explică (pentru schajuman1344):

Din pacate nu apare Iasi pe tabel, dar oricum apreciez ajutorul dat...

| schajuman1344 a răspuns (pentru coztel5437):

În al doilea tabel, al 25-lea rând începând de la Localitate și numărând în jos.

| coztel5437 explică (pentru schajuman1344):

Vin cu noutati... am ceva timp 3-4 luni de cand am reparat-o.m-a costat 250 lei sad reparatia a fost facut de cei de la eMAG

| schajuman1344 a răspuns (pentru coztel5437):

Asta e....lasă ca banii se fac..contează ca ai reparat-o. happy

| coztel5437 explică (pentru schajuman1344):

Mdea happy

7 răspunsuri:
| valy_9268 a răspuns:

Displeyul spart