| D4rKBad4ss a întrebat:

Am o problema mare cu PC-ul :
Azi mi-am instalat windows-ul (7), mi-am instalat toate driverile.
Si mi-am instalat niste jocuri si nu mimi merge nici unul, YouTube-ul merge foarte greu, la fel si browserul.
Ce sa fac?
Ajutati-ma.
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| GeorgeMortan a răspuns:

Cel mai probabil nu ai instalat bine windows-ul. Poate l-ai instalat peste cel vechi sau nu-i ceva in regula cu el, nu ai formatat partitia cand l-ai instalat

| D4rKBad4ss explică (pentru GeorgeMortan):

Multumesc!
Am uitat sa sterg windows.old

| CPAElites a răspuns (pentru D4rKBad4ss):

Sigur nu ai instalat driverele de la placa video big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai facut bine daca ai windows old in pc.Nu se instaleaza bagand cd-ul in unitate si dai pe install.Corect se face cd boot-abil si dupa ce l-ai facut il bagi in unitate.La repornire, vei fi intampinat pe ecran egru, de un mesaj boot attapi from cd sau press any from ...si apesi orice tasta.Atunci incepe instalarea windwps-ului.Cand ajungi la partitii, dai pe C si apoi more setting sau see setting si de acolo dai fprmat sa iti stearga tot din C. Dupa ce ai fprmatat partitia, dai iar pe C si instalezi acolo. Daca ai instalat din cauza unei probleme la pc, un windpws pwstw alt windoaws, problemele nu au disparut.In fine, ti-am dat un sfat despre cum se instaleaza corect un windows. Cum ai instalat tu, unul peste altul, nu ai pierdut fisiere si programe dar nici virusii si erorile din hard nu le-ai scos.