| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema maree..mama mi-a parolat calculatorul de mult timp, si ma lasa doar cand imi termin temele.
Imi puteti spune cum pot afla parola fara sa o SCHIMB! doar sa o aflu daca sunt pe calculator? spuneti-mi unde sa intru ce sa fac sa o aflu va rog fruumoos dau funda va roog!
MA lasa intr-o zi cam de cand ies de la scoala pana la 22-23 noaptea dar vreau sa intru si dimineata putin pana plec la scoala...ca mama pleaca la munca si nu poate sa il deschida va rog frumos oricee.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o poti afla, deoarece nu porneste calculatorul daca nu bagi acea parola.Asta e, trebuie sa termini temele, altceva nu ai ce face in privinta asta.

| Robert_Strauneanu_1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai mama imi baga parola si eu cand sunt pe calculator cum fac sa o aflu?

| alessa10 a răspuns:

Nu poti