| marceldica10 a întrebat:

Am o problema. Mi-am curatat calculatorul de praf, iar acum cand vreau sa intru pe facebook nu imi apare nici o imagine, doar niste randuri de text, nu merg nici jocurile, videoclipurile. Cum as putea sa rezolv problema?

Răspuns Câştigător
| 1Anda a răspuns:

Problema nu e grava. Mereu patesc asa happy Vezi sa nu fie dereglata ora calculatorului si data happy De obicei se pune in 2006 si tu trebuie sa o setezi normal happy
Funda?

6 răspunsuri:
| figaro a răspuns:

Salut,sterge cache-ul de la browser. Bafta

| nutuxcristian a răspuns:

Verifica ca placutele ram, placa video sa fie bine bagate in sloturile lor, eventual du-l la un centru it. Numai bine!

| LTAA a răspuns:

Verifică placa video.

| suffarstar a răspuns:

Eu cred ca placa video nu a fost pusa corect la locul ei si nu mai o recunoaste.
Da capacul jos si incearca sa reasezi plac ala locul ei.

| IonutGaby a răspuns:

Vezi daca placa video este bine bagata.Si ai grija cand mai cureti PC-ul fii mai atent

| marceldica10 explică:

Multumesc pentru ajutor, nu credeam ca era atat de banala problema, s-a rezolvat. Problema era ca eu "eram cu un an in urma". Data nu era corecta.